KONCERT

Tereza jako Host Mariky Gombitové

Marika Gombitová si pro svůj jediný koncert v roce 2017 vybrala Prahu, kde zazpívá pro své fanoušky už o letošních Vánocích. Je nám velikou ctí, že jedním z hostů tohoto velkolepého koncertu bude i Tereza Kerndlová.

Zde je její vyjádření k úšasti na koncertu:

„Vážím si interpretů, kteří ve své profesi něco dokázali, a to nejen svojí popularitou nebo oblibou vlastních skladeb. Marika Gombitová všechny tyto aspekty naplnila, ale přidala k tomu ještě něco navíc. Zůstala pro své fanoušky hvězdou i několik desítek let a stala se tak legendou. Proto když jsem byla oslovena, abych vystoupila na jejím koncertě v Praze a interpretovala její skladbu ve svém podání, byla jsem samozřejmě poctěna. Už teď se těším na krásný hudební zážitek,“

Tereza v programu zazpívá píseň Prvý Príbeh a v jakém podání, to se musíte nechat překvapit. Dalšími hosty bude Adam Mišík, Martin Chodúr, Celeste Buckingham nebo Adam Ďurica.

Vánoční koncert – Sen Mariky Gombitové se uskuteční dne 2. prosince 2017 od 19:00 v Tipsport Aréně a vstupenky již můžete nakupovat v předprodeji.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE