čtvrtek, 16 únor 2017 06:59

Tereza Kerndlová skončila na kapačkách: Nemohla se zbavit agresivní nemoci. ZPĚT

Je polovina února a zima nás stále neopouští. A zatím se na ústupu nemají ani nemoci, které sužují mnoho lidí. Zpěvačka Tereza Kerndlová (30) se chřipce také nevyhnula a v ohrožení kvůli ní bylo i její vystoupení. Naštěstí ale všechno dobře dopadlo.

 

 

„Pár dní jsem se neozvala, to proto, že jsem se snažila vyležet, vyléčit se a dostat se z příšerné chřipky, která se mě nechce pustit,“ vzkázala přes sociální síť o víkendu zpěvačka Tereza Kerndlová, která se rozhodla jít na kalciovou kapačku do nemocnice, aby mohla vystoupit na plese severočeských patriotů.

 

I když bylo vystoupení v ohrožení, nakonec se na Terezu usmálo štěstí a své fanoušky nezklamala. „I přesto, že jsem předevčírem myslela, že včera nevystoupím, protože můj hlas byl na dovolené a teplota pořád lehce zvýšená, jako už několik dní před tím... Přesto, že jsem ležela týden v posteli, brala léky a antibiotika... a 100% jsem teda rozhodně nebyla, tak jsem to riskla... Kdo neriskuje, nic nezíská, takže jsem jela, protože mi zase už tak špatně nebylo, abych to alespoň nezkusila a vsadila jsem na poslední záchranu a možnost – infuzi těsně před vystoupením, jako poslední šanci na návrat hlasu, a ono to VYŠLO,“ napsala vděčná Kerndlová v neděli na Facebook.

 

Vystoupení si nakonec velmi užila a diváci byli nadšení. Nyní už se Tereza zase kurýruje a zlá chřipka je už na ústupu.

 

Zdroj: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/449710/tereza-kerndlova-skoncila-na-kapackach-nemohla-se-zbavit-agresivni-nemoci.html

Číst 64 krát