čtvrtek, 16 únor 2017 06:51

Krásná Tereza Kerndlová skončila v nemocnici: Co se jí stalo? ZPĚT

Na Terezu Kerndlovou se velmi rádi podíváme za každých okolností, ovšem v nemocnici zrovna ne. Co se naší krásné zpěvačce stalo a jak je její stav vážný?

TEREZA KERNDLOVÁ (30) vystrašila všechny své fanoušky. Nejprve tím, že nějakou dobu neuveřejnila na sociálních sítích žádný příspěvek, přitom za normálních okolností sdílí okamžiky svého života takřka denně. Následně navíc vydala na Instagramu prohlášení, kterým trochu znepokojila své fanoušky. I přes to, že skončila v nemocnici, se ale naštěstí nic vážného nestalo, což také sama potvrdila.

„Pár dní jsem se neozvala, to proto, že jsem se snažila vyležet, vyléčit se a dostat se z příšerné chřipky, která se mě nechce pustit. Takže tohle je poslední záchrana v podobě kalciové infuze, kterou mi teď dávají v Ústí nad Labem v Masarykově nemocnici, abych mohla za 1h přesně zazpívat na plese severočeských patriotů,“ upřesnila Tereza, proč byla v posledních dnech na sociálních sítích neaktivní.

Tak doufejme, že už bude vše v pořádku a Terka v nejbližší době nebude muset opět infuzi. Nemocnice totiž není zrovna místem, kde by kdokoliv chtěl trávit čas.

Zdroj: http://www.vipbulvar.cz/krasna-tereza-kerndlova-skoncila-nemocnici-se-stalo/

Číst 57 krát